Luna nieuws: blijf op de hoogte | overzicht nieuwsitems
| archief
Laat u inspireren...
Hoe doen anderen het? Wij hebben wat voorbeelden van ons werk voor andere klanten bij elkaar gezocht. Deze keer willen we u graag inspireren met enkele nieuwsbrieven, zowel voor intern (medewerkers) als extern gebruik (klanten en prospecten).
Interne nieuwsbrief Cheops :
Maandelijks schrijven we een nieuwsbrief voor de medewerkers van ICT-bedrijf Cheops Technology uit Edegem. We contacteren enkele vaste contactpersonen binnen het bedrijf om te polsen naar het nieuws van de maand. Daarnaast zijn er rubrieken die maandelijks terugkomen, zoals een korte voorstelling van een consultant die men zelden op kantoor kan ontmoeten, toelichting bij één van de doelstellingen van het bedrijf, en een overzicht van recente activiteiten op het vlak van marketing en communicatie.
Externe nieuwsbrief Cheops :
Tweemaandelijks gaat er ook een nieuwsbrief uit naar de klanten en contacten van Cheops Technology. We voorzien 3 à 5 onderwerpen die kort geïntroduceerd worden in de nieuwsbrief. Bij interesse klikt de lezer op een link, die hem naar de website leidt en waar hij het volledige artikel kan lezen. Luna zorgt voor de nieuwsitems. We plaatsen concreet om de twee weken een nieuw nieuwsitem op de website van Cheops, zodat hun webstek een regelmatig bezoekje waard is. Deze nieuwsitems worden dan gebundeld in de tweemaandelijkse nieuwsbrief. We werken hiervoor met het e-mail marketing platform waar Cheops voor koos en waarvoor we cursus gevolgd hebben, evenals met hun web CMS-systeem. De account managers van Cheops krijgen van ons een rekenblad met welk contact op welke link klikte.
Externe nieuwsbrief Van Reybrouck :
Van Reybrouck Accountants & Belastingconsulenten is een onafhankelijk Belgisch kantoor gespecialiseerd in accountancy, fiscaliteit, vennootschapsrecht en bedrijfsfinanciering. Zij brengen regelmatig een nieuwsbrief waarin ze hun klanten en contacten informeren over nieuwe evoluties, wetgeving of nog: belangrijke deadlines. Wij schrijven deze nieuwsbrief op basis van input die Van Reybrouck ons mailt of bezorgt in een gesprek met één van de medewerkers, en we vertalen de tekst naar het Frans en Engels. Zij zorgen zelf voor de verzending.
Externe nieuwsbrief MMS-Secure :
Distributeur MMS-Secure is gespecialiseerd in IT-security. Deze nieuwsbrief gaat dan ook specifiek naar resellers, naast enkele eindgebruikers. De verschillende leveranciers van MMS-Secure komen er in aan bod. Wij schrijven de teksten en vertalen ze naar het Nederlands. De klant zorgt zelf voor de verzending.
Externe nieuwsbrief easy-m :
Easy-m is een Apple Premium Reseller en leverancier van alle bureelartikelen, met zes winkels (in de Kempen, Mechelen, Leuven en Sint-Truiden). Maandelijks gaat er een nieuwsbrief uit naar al hun klanten en contacten. Het gaat dan zowel over bedrijven als particulieren. De nieuwsbrief heeft korte en krachtige teksten, en bevat ook verschillende illustraties. Een vaste rubriek is ‘in the spotlight’, waarin één van hun medewerkers wordt voorgesteld. Luna verzorgt samen met een interne verantwoordelijke de communicatie voor easy-m. We schreven ook de hele website www.easy-m.be. Onlangs kondigden we trouwens de opening van easy-m’s zesde winkel (in Sint-Truiden) aan. Daarvoor maakten we een speciale Limburgse editie van de nieuwsbrief, die alle aspecten van easy-m belichtte (wie is easy-m, service, het team in de winkel, etc.). Deze verzonden we naar een aangekocht adressenbestand.
|